Hallitus ja toimihenkilöt

Hallitus vastaa yhdistyksen toiminnasta ja toimii asetettujen tavoitteiden mukaisesti. Hallituksen tavoitteena on vireä ja jäsenlähtöinen edunvalvontaan painottava yhdistystoiminta. 

Hallitus kokoontuu pääsääntöisesti kerran kuukaudessa. Tästä löydät hallituksen jäsenten tarkemmat yhteystiedot sekä työpaikkasi ilmoitustaulta.

Lähde toimintaan mukaan!! Mielekästä tekemistä riittää ja tämä on se paikka, missä voit olla mukana vaikuttamassa oman työpaikkasi asioihin. 

Hallitus ja toimihenkilöt

Puheenjohtaja 
Kankus Laura
laura.kankus@riihimaki.fi
050 472 9177

Sihteeri 
Mäntynen Eija
eija.mantynen@pp.inet.fi
040 586 0356

Jäsenasiainhoitaja
Pennala Jaana
jaana.pennala@gmail.com
045 221 1719

Verkkojulkaisut
Laura Kankus
laura.kankus@riihimaki.fi

Pääluottamusmies
Kankus Juha
juha.kankus@riihimaki.fi
040 753 4042

Varapääluottamusmies
Myöhänen Ira
myirbe@gmail.com
050 350 6987

 Opinto- ja vapaa-aikavastaavat
Sihvonen Kirsi, 040 568 9207 
kirsimari.sihvonen@elisanet.fi

Varsinaiset jäsenet

Kokkonen Arto, 040 591 5985
arto.kokkonen@riihimaki.fi

Kokkonen Eija, 040 702 8522 
eija.kokkonen@riihimaki.fi

Laakkonen Kirsi, 040 521 4796
kiku-69@hotmail.com

Laine Toni, 045 125 4066
laine.toni78(at)gmail.com

Mäntynen Eija, 040 586 0356          
eija.mantynen(at)pp.inet.fi

Pennala Jaana, 045 221 1719         jaana.pennala@gmail.com

Sihvonen Kirsi, 040 568 9207 
kirsimari.sihvonen@elisanet.fi

Väänänen Markku, 050 374 3792
markku.vaananen@kolumbus.fi

Pasanen Marja-Leena, 044 030 0246
marja-leena.pasanen@elisanet.fi

Varajäsenet

Masalin Kari, 040 330 4095
kari.masalin@riihimaki.fi

Partanen Juha, 050 439 3461
j.t.partanen@luukku.com

Romu Riitta, 019 758 4455          
riitta.romu@riihimaki.fi